Українська Суспільна Ініціатива

Стрічка блогів

Персональні публікації зареєстрованих учасників. Ці дописи публікуються в Групах. Блог включає всі дописи у всіх Групах. Групу можна назвати "Мій блог". Люди будуть підписуватись на нього. Окрім того - в кожному профілі користувача є Стіна, на котрій можна робити дописи (статуси). Їх бачитимуть "друзі" "підписники" та інші люди з інших активностей. Щоб створити Блог потрібно зареєструватись на сайті.

Потрібна амністія

Важливо трошки розвантажити систему виконання покарань, бо вона в нас направлена не на виховання людей вона в нас практично існує для того щоб певна кількість людей із цієї виправної системи мали безкоштовних рабів які на них батрачать.

15:37
507
0
Дорогі українці вітаю вас зі святом Трійці!

Дорогі українці вітаю вас зі святом Трійці!
Бажаю вам чистоти помислів, Божого благословення, миру, любові та спокою!

09:30
630
0
Влада маніпулює статистикою по COVID-19

Установа продовжує працювати і приймати громадян. ЗАБОРОНИЛИ персоналу розповідати про факт зараження працівників. Працівникам чітко сказали - не подобається то пишіть заяву.

14:00
661
0
449 років тому була спалена Москва

449 років тому в цей день війська кримського хана Девлет Герая захопили Москву і спалили місто до тла. Варто подумати, що робити з Москвою тепер!

13:57
1092
0
Населення України озброїлося і буде продовжувати озброюватися

Сьогодні в Одесі на ринку «7 кілометр» відбулась стрілянина

14:53
469
0
Я всебічно підтримую звільнення безпідставно позбавлених волі Кузьменко та Антоненка.

Сьогодні у Київському апеляційному суді відбудеться розгляд апеляції на рішення про продовження тримання під вартою Юлії Кузьменко.

11:48
473
0
Українські діти стали заручниками ситуації, котра існує в країні

Кожна дитина – це наше майбутнє. Майбутнє, у якому, колись не буде війни, але пам'ять про неї та рани на серці від її наслідків – завжди залишиться з ними.

17:14
535
0
В продовження вчорашньої теми...

Варто зазначити, що населення України озброїлося і буде продовжувати озброюватися. Бо МВС, котре зобов‘язане на гроші громадян (податки) забезпечувати їх захист, використовує свої службові повноваження для власних інтересів, але не виконує свої функціональні обов‘язки.

12:02
550
0
Стрілянина в Броварах - це лише один епізод із багатьох

Стрілянина в Броварах - це лише один епізод із багатьох і предвісник справжньої "битви за врожаї", що відбувається кожного літа в Україні.

19:42
241
0
Знову українців блудять

За "плівками деркача", "мовним законом", "темою СС Галичина", "нападом на медведчука" насправді ховають: взяття під свій контроль Київської ОДА, Енергоатому і трохи іншого. Або зовсім не трохи. Шкода, що легше організувати "мітинг за мову" ніж стати на захист українського Енергоатому чи Оборонпрому від "руского міра".

12:25
279
0
В Україні є державна мова! А все інше - спекуляції

Спікер Верховної ради Дмитро Разумков вважає, що закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» вимагає змін.

Знову відбувається розхитування мовної ситуації. Але завдання влади займатися розвитком України. А мовне питання виникає тоді, коли немає бачення шляхів такого розвитку. Завести суспільство у блуд протистояння - маневр ворогів або невдах.

В Україні є державна мова! А все інше - спекуляції.

11:24
282
0
Я співчуваю президенту Зеленському в його впевненості

Україні не потрібен мир за будь-яку ціну, в Україні має бути чітка поставлена мета: розбудова української держави, розвиток України.

15:46
262
0
Сьогодні 26 травня 2014 року відбувся перший бій за Донецький аеропорт.

Наші герої не пішли на жодні перемовини з ворогом і відкрили по окупанту вогонь, відкривши тим самим чергову сторінку героїчної історії України!

09:58
223
0
Сильний може визнати свої помилки, слабкий - ні.

Сьогодні відбулись судові засідання у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета щодо кожного з підозрюваних.

18:54
258
0
ВГО Рада Адвокатів України долучилася до моніторингу місць несвободи

ВГО Рада Адвокатів України долучилася до моніторингу місць несвободи

← Попередня Наступна → 1 2
Показані 1-15 з 28