Українська Суспільна Ініціатива

Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації

Безпека майбутнього Європи критично залежить від того, як йдуть справи в України — однією з таких справ континентальної ваги, є ліквідація російського військового плацдарму у сепаратній частині Республіки Молдова, так званій ПМР. Про необхідність прискорити та об’єднати зусилля України та Молдови по знищенню сепаратного утворення у Придністров’ї, йшлося у Безпековій резолюції, яка була ухвалена 18 вересня в Києві на з’їзді Великого Кола УНСО.

Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації

Безпека майбутнього Європи критично залежить від того, як йдуть справи в України — однією з таких справ континентальної ваги, є ліквідація російського військового плацдарму у сепаратній частині Республіки Молдова, так званій ПМР. Про необхідність прискорити та об’єднати зусилля України та Молдови по знищенню сепаратного утворення у Придністров’ї, йшлося у Безпековій резолюції, яка була ухвалена 18 вересня в Києві на з’їзді Великого Кола УНСО.

Микола Карпюк, один з лідерів та засновників УНСО, звернувся до присутніх на з'їзді з чіткими пропозиціями: об’єднати зусилля на найважливіших ділянках для протидії російській агресії та виявляти й знешкоджувати зрадників і агентів ворога всередині країни. Він же ж і закликав до ухвалення Резолюції Великого Кола УНСО стосовно Національної безпеки.

“Ще у 1992 році УНСО розуміла загрозу контролю Кремлем Придністров’я. А тому наші загони взяли безпосередню участь у цій війні. У результаті Організація досягла можливості вагомого впливу на політику влади у цьому регіоні, суттєво зміцнивши роль українських політичних сил ПМР. Однак, подальша бездіяльність офіційного Києва, призвела до його втрати. І в кінці 90-их Кремль цілковито заволодів цією територією. Російські війська в так званій “ПМР”, це ніякі не миротворці, це путінський окупаційний корпус на території незалежної Молдови. “ПМР” давно та остаточно перетворилося на плацдарм російської агресії в Європі. Цей плацдарм становить загрозу національній безпеці України, Молдови, та всієї Європейської спільноти. Влада “ПМР”, як аналогічні російські анклави ЛНР-ДНР, проводить політику примусової денаціоналізації. Вони провадять русифікацію місцевого населення, тотально ігнорують його громадянські та соціальні права”, зазначалося в резолюції зборів." — зазначив у своєму виступі Микола Карпюк

З вітанням до з'їзду Великого Кола УНСО на зборах виступали Лідер Руху Солідарності Разом В’ячеслав Сівчик (Білорусь), кримськотатарський активіст та колишній бранець Кремля Едем Бекіров, один з командирів батальйону Айдар Валентин Лихоліт, громадсько-політичний діяч Андрій Юсов, комендант Сонечко УПА Руслан Каганець. Вітання зборам передали голова партії Правий Сектор Андрій Тарасенко, та Провідник Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош.

Матеріали Форуму Українських Сил Самооборони. Відео. Фото.

 

Щодо організаційних моментів діяльності УНСО

На сьогодні, структури та осередки Української Народної Самооборони діють в більшості областей України. УНСОвці несуть службу в підрозділах ЗСУ, Національної гвардії, прикордонних військах і добровольчих підрозділах.

На Великому Колі було оновлено керівні органи Організації. Обрано Провід УНСО в складі п'яти осіб: Валерій Бобрович, Андрій Мітюхін, Володимир Ферцович, Валерій Холоденко та Андрій Ільчишин. Головою Виконавчого комітету обрано Ярослава Лагнюка.

До складу Наглядової Ради увійшли ветерани та засновники УНСО. По своїй суті, це є Радою старійшин, до повноважень якої входить контроль за діяльністю УНСО загалом. Та функція розв'язання конфліктних питань в середині Організації.

Наглядову раду обрано в складі дев'яти осіб: Наталя Чангулі, Микола Карпюк, Олег Марчук, Володимир Мамалига, Леонід Франченко, Дмитро Ферцович, Петро Байса, Олег Сильницький та Євген Безима. Євген Безима делегований в Наглядову раду УНСО від воїнів, які наразі несуть службу зі зброєю в руках на фронтах російсько-української війни.

Найголовнішим чином Великого Кола УНСО, було прийняття оновленого Внутрішнього Статуту УНСО. Даний документ регламентує правила життя Організації, участі стрільців та членства в діяльності. Даний документ буде доведений до стрільців та членства. Найближчим часом буде викладено у відкритий доступ.

По завершенню, Велике Коло ухвалило дві резолюції УНСО: загальна та стосовно Національної безпеки України. Резолюції окреслюють найголовніші питання, які ставить УНСО на сьогоднішній порядок денний, та служитимуть дороговказом поточної діяльності.

По завершенню зборів, делегати пройшли маршем до місця загибелі під час Революції Гідності свого побратима, унсовця Михайла Жизневського, та вшанували пам’ять всіх загиблих в тих подіях на Алеї Небесної Сотні.

Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації

Тексти Резолюцій Великого Кола УНСО

Резолюція № 1 Великого Кола УНСО

Українська Народна Самооборона (УНСО) створювалася за духовним покликом українців для розбудови Великої України. Діяльність Організації від початку була прикладом незламності у відстоюванні своїх прав для усієї Нації. Протягом 30-ти років існування УНСО, у т.ч. і за її зразком НЕСКОРЕНОСТІ, Українська Нація досягла певних Висот національного Духу. Вона навчилася БОРОТЬБІ. Вона показала усьому світу зразок САМООРГАНІЗАЦІЇ. Україна стала «Щитом Європи» від агресії Москви.

Це – першооснови Українського національного буття, котрі ми проголосили на початку своєї діяльності. За для цього, УНСО пройшла війни, барикади, втрати своїх побратимів на багатьох фронтах і ув’язнення своїх членів у різноманітних тюрмах.

І сьогодні воїни УНСО приймають безпосередню участь у війні проти нашого ворога – Москви. Члени Організації є в багатьох підрозділах Збройних сил України і з честю несуть свій обов’язок. На обороні України УНСО твердо стоятиме й надалі.

Проте, Україна сьогодні залишається у певному «стані бродіння» державотворчих процесів. Бо влада перебуває у руках ПСЕВДО-еліти. А відтак нами не досягнуто головної мети – ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ!

Для досягнення цієї Найвищої мети має бути сформована Правдива Українська Політична Еліта, котра й поведе Націю до осяяних обріїв. І ця Велика Справа є подальшою метою діяльності УНСО.

РЕЗОЛЮЦІЯ № 2 Великого Кола УНСО Стосовно Національної безпеки України

Протягом останніх років Москва досягла серйозних здобутків у геополітичному просторі для розширення своїх імперських амбіцій. Ці здобутки несуть колосальні загрози Україні. Завдяки анексії Криму Москва провадить політику відторгнення України від Чорного моря і створює плацдарм для агресії з Півдня. Останні політичні перипетії у Білорусі забезпечують Москві гарні умови розвивати наступ на Україну з Півночі. Окрім того, у нашому запіллі Кремлю вдалося взяти під чіткий контроль Придністров’я (т.зв. ПМР). Де утримуються підрозділи Збройних сил РФ. Таким чином Москві вдалося оточити Україну з усіх боків власними військами.

Від початку Незалежності ми акцентували увагу на тому, що рано чи пізно Москва розпочне агресію проти України. А тому, Україна мусить розбудовувати власні Збройні сили. Однак, політична псевдо-еліта, котра усі ці часи керувала Україною, у відповідь лише оголошувала нас провокаторами і руйнувала наше військо.

Ще у 1992 році УНСО розуміла загрозу контролю Кремлем Придністров’я. А тому наші загони прийняли безпосередню участь у цій війні. У результаті Організація досягла можливості вагомого впливу на політику влади у цьому регіоні, суттєво зміцнивши роль українських політичних сил ПМР. Однак, подальша бездіяльність офіційного Києва, призвела до його втрати. І в кінці 90-их Кремль цілковито заволодів цією територією.

Російські війська в так званій "ПМР", це не миротворці, а путінський окупаційний корпус на території незалежної Молдови. "ПМР" давно і остаточно перетворилося на плацдарм російської агресії в регіоні, який становить загрозу національній безпеці України, Молдови та всієї Європейської спільноти.

Влада "ПМР", як аналогічні російські анклави ЛНР-ДНР, проводить політику примусової денаціоналізації та русифікації місцевого населення, тотально ігноруючи його громадянські та соціальні права.

Від середини 90-их років УНСО активно допомагала патріотам Білорусі. За це сім наших членів відсиділи певні терміни позбавлення волі. І у цій справі нам довелося наразитися на спротив офіційного Києва. Через що, Україна нині має справу з «Лукашизмом» і розширенням плацдарму для агресії Москви з Півночі.

Теперішня геополітична ситуація вимагає від УНСО:

1. Активно діяти на підтримку патріотичних сил Білорусі.

2. Знайти можливості співпраці з існуючою владою Молдови (котра насправді відстоює інтереси Молдови, тому є союзником України) для спільної діяльності по виведенню Російських окупаційних військ з території ПМР.

3. Незалежна Україна та Молдова повинні об'єднати зусилля для протидії російській агресії та відновлення міжнародного права в регіоні. Це завдання не лише для офіційної влади, але й для активних національних сил, до яких належить УНСО!

Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 0Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 1Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 2Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 3Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 4Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 5Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 6Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 7Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 8Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 9Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 10Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 11Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 12Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 13Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 14Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 15Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 16Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 17Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 18Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 19Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 20Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 21Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 22Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 23Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 24Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 25Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 26Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 27Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 28Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 29Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 30Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 31Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 32Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 33Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 34Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 35Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 36Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 37Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 38Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 39Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 40Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 41Анклав Росії в Придністров’ї — на межі ліквідації 42
Про автора:
Читайте інші публікації автора:
Верховна Рада в ніч з 30 на 31 березня 2020 року усе ж таки зняла мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Через коронавірус закрили великий оптовий ринок в Херсонській області, влада просить не панікувати
В зв'язку з карантинними заходами в Україні все більше людей потребують соціальної підтримки з боку Держави.
Сполучені Штати призупинили внески до Світової організації охорони здоров'я (ВООЗ).
На облік в ДСЗ щодня стають до 7 тис. осіб, але пік безробіття буде після карантину. Про це заявив екс-голова Держслужби зайнятості
З 16 квітня посилять контроль на постах на всіх в'їздах в місто Київ в зв'язку з поширенням коронавируса.
Згідно з прогнозами МВФ, світову економіку в 2020 році спіткає найсильніша рецесія з часів Великої депресії.
Водночас уряд радить носити захисні маски чи респіратори скрізь на вулиці, аби випадково не опинитися в «громадському місці» і не порушити
16:45
RSS
Ще ніхто не коментував. Будьте першими!
Завантаження...