Українська Суспільна Ініціатива

Новини: українське суспільство

Безпека майбутнього Європи критично залежить від того, як йдуть справи в України — однією з таких справ континентальної ваги, є ліквідація російського військового плацдарму у сепаратній частині Республіки Молдова, так званій ПМР. Про необхідність прискорити та об’єднати зусилля України та Молдови по знищенню сепаратного утворення у Придністров’ї, йшлося у Безпековій резолюції, яка була ухвалена 18 вересня в Києві на з’їзді Великого Кола УНСО.

0

Старші люди згадують ті часи, коли навіть щоб поїхати на базар, доводилось випрошувати довідку у голови сільради.

0

Сьогодні 18 роковини Скнилівської трагедії – однієї з найбільших аварій в історії авіашоу.

0

Сьогодні виповнюється 89 років українському літературознавцю, дисиденту, громадському діячу, академіку Івану Дзюбі.

0

24 липня 1990 року, в Києві, біля будівлі Київської міської ради було урочисто піднято національний синьо-жовтий прапор.

0

Сьогодні християни східного обряду святкують Різдво Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна, або, як кажуть у народі – Івана Купала.

0

День Військово-Морських Сил Збройних Сил та День працівників морського та річкового флоту встановлені згідно з указами Президента від 12 червня 2015 року.

0

Вилучення слідчими Державного бюро розслідувань елементів із засобів системи протиповітряної оборони України було здійснено протизаконно та призвело до відключення системи ППО.

0

Німецько-радянська війна показала українцям руйнівну силу обох тоталітарних режимів. Усім відомі злочини нацистів на окупованих територіях України - Голокост, розстріли мирного населення, створення таборів смерті, спалення сіл.

0

Сьогодні українські медики так само як і українське суспільство, переживають непрості часи: пандемія коронавірусної інфенції, невщухаюча війна на сході нашої країни, безгрошів’я, реформування медичної галузі.

0

Коли поліція вдається до методів 2013, то то спіраль історії невідворотня, але у більш трагічному вимірі.

0

На сьогодні чітко зрозуміло, що карантин губить економіку, проте вихід з карантину призводить до нових спалахів захворювань, які важко контролювати.

0

Поширення гострої респіраторної хвороби CОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2 в Світі спричинила хвилю звільнень засуджених за злочини з переповнених в’язниць Туреччині, США та Італії.

0

Бажаємо Господньої опіки та чистоти помислів. Нехай Свята Трійця оберігає вас від усіх негараздів і робить чистим небо над вашою головою!

0

Вітаємо усіх журналістів зі святом та бажаємо бути захисниками правди, а не ручними пуделями брехні!

0

Вранці 5 червня під будівлею Верховної Ради розпочалися мітинги за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

0

Населення України озброїлося і буде продовжувати озброюватися. A МВС продовжує не виконувати свої функціональні обов‘язки і не в змозі забезпечувати захист громадян.

0

Справжня реформа поліції матиме місце тоді, коли вона відбудеться в головах майбутніх правоохоронців.

0
← Попередня Наступна → 1 2
Показані 1-18 з 33