Українська Суспільна Ініціатива

Продовжуються акції підприємців по відстоюванню своїх прав

Підприємці Дніпра провели "мітинг на колесах". Автопробіг був анонсований кілька днів тому і став продовження всеукраїнської акції по захисту конституційних прав.

Продовжуються акції підприємців по відстоюванню своїх прав

Підприємці Дніпра провели "мітинг на колесах". Автопробіг був анонсований кілька днів тому і став продовження всеукраїнської акції по захисту конституційних прав. Сотні підприємців приєдналися до заходу. У всіх сподівання єдине: що влада встане на захист малого бізнесу в такі важкі часи.

"- «Ні подвійним стандартам!». Чому супермаркетам можна працювати, а маленьким магазинчикам – ні? Чому зони продуктів у великих магазинах працюють, а продовольчі ринки – ні? Уряд відкриває роботу ринків, але там є певні обмеження: Кабмін кожен ринок виставляє в перелік, і таким чином когось відкриють, а когось – не відкриють», – розповіла Наталія Ешонкулова, одна з організаторів автопробігу.

Обурюють українців подвійні стандарти. "- Чому влада вибірково підтримує одних, а інших - ні?" - подібними риторичним запитаннями буквально заспамлені соціальні мережі. Складається враження що сама ситуація вже мало піддається впливу з боку влади.

ja3.jpg
м.Дніпро, мітинг на колесах

Натомість, протест все більше набуває організованих форм. Це вже не стихійні акції "в пошуках справедливості", які останніми днями прокотились Україною. Ми раніше писали про "бунт" фермерів Херсонщині, протест у Вінниці, Рівному тощо.

Влада "тримає удар". Та намагається намалювати образ "торгаша з ринку", чиї "безвідповідальні заклики достроково вийти з карантину піддають всіх українців небезпеці" (цитата з виступу голови Уряду Шмигаля). Насправді ж, той "торгаш на ринку" це український фермер, який не тільки намагається вижити, але й зберегти робочі місця, сплатити податки, допомогти армії. І не гірше за наших чиновників вміють дотримуватись санітарних вимог.

"- Серед тих, хто вчора, сьогодні та завтра відстоюватиме свої права є юристи, адвокати, армійці. І багато інших фахових спеціалістів, які працюють як ФОПи та "малі підприємства". Це сотні тисяч представників малого бізнесу. І в десятки разів більше тих, хто отримує в цих бізнесах заробітну платню. А отже утримує свої родини." - говорить Микола Карпюк, лідер руху "УСІ".

Це і стає підставою для того, що протести зі стихійних переходять в розряд організованих. З чітко сформульованими вимогами та реальними механізмами реалізації. Та з все більшими можливостями до організації протестів по всій країні. І саме це має враховувати влада.

"- Власне у підприємців є два шляхи вижити в цій ситуації. Перший — це наш банальний хохляцький підхід. "Порішати" на місці з владою, поліцією, тихенько підторговувати платячи мзду. І другий — організовуватись. Відстоювати свої права по букві Закону і Конституції. Ми закликаємо йти саме цим шляхом. Беззаконня, це шлях в нікуди" - сказав сьогодні в Дніпрі Віктор Мельник, який приїхав з Києва підтримати дніпровців.

Організатори оцінюють результати сьогоднішнього автомобільного мітингу позитивно та з надією. Через співробітників мерії та ОДА учасники акції протесту передали свої вимоги міському голові Борису Філатову та голові облдержадміністрації Олександрові Бондаренку. І водночас, закликають підприємців відстоювати свої права у всіх містах України.

Нагадаємо: 29 квітня під КМУ підприємці вимагали забезпечити рівні вимоги до роботи під час карантину для всіх... Також раніше Ольга Макогон сказала, що масові звільнення почнуться після карантину...

Про автора:

Колективний акаунт. Редакція сайту usi-news.info

Читайте інші публікації автора:
Верховна Рада в ніч з 30 на 31 березня 2020 року усе ж таки зняла мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Через коронавірус закрили великий оптовий ринок в Херсонській області, влада просить не панікувати
В зв'язку з карантинними заходами в Україні все більше людей потребують соціальної підтримки з боку Держави.
Сполучені Штати призупинили внески до Світової організації охорони здоров'я (ВООЗ).
На облік в ДСЗ щодня стають до 7 тис. осіб, але пік безробіття буде після карантину. Про це заявив екс-голова Держслужби зайнятості
З 16 квітня посилять контроль на постах на всіх в'їздах в місто Київ в зв'язку з поширенням коронавируса.
Згідно з прогнозами МВФ, світову економіку в 2020 році спіткає найсильніша рецесія з часів Великої депресії.
Водночас уряд радить носити захисні маски чи респіратори скрізь на вулиці, аби випадково не опинитися в «громадському місці» і не порушити
18:35
RSS
Ще ніхто не коментував. Будьте першими!
Завантаження...