Українська Суспільна Ініціатива

Орден лікарю і тисяча троянд. Громадські діячі подякували медикам

Лідер руху "Українська Суспільна Ініціатива" Микола Карпюк долучився до акції пошани медиків. Ініціаторами заходу виступили ГО "Громадський інформаційний простір" та громадська платформа "Люди допомагають людям".

Орден лікарю і тисяча троянд. Громадські діячі подякували медикам

Лідер руху "Українська Суспільна Ініціатива" Микола Карпюк долучився до акції пошани медиків. Ініціаторами заходу виступили ГО "Громадський інформаційний простір" та громадська платформа "Люди допомагають людям".

Цього року країну накрила біда, відома в світі як COVID-19. 23 березня 2020 року ВТО "Орден" ухвалило рішення про заснування та виготовлення Знаку народної пошани – медалі "Честь і служба – За самовіддану працю в боротьбі з пандемією". Нею нагороджуються громадяни України, іноземці та особи без громадянства за самовіддану працю, спрямовану на подолання пандемії коронавірусу в Україні та в світі.

Перший орден було вручено сьогодні під стінами Олександрівської лікарні м. Києва професору, доктору медичних наук, лікарю-інфекціоністу Ользі Голубовській.

ja3.jpg
Ольга Голубовська

Саме Ольга Голубовська наполягла на затвердженні протоколу лікування хвороби COVID-19. Завдяки цьому, а також впровадженню вже накопиченого досвіду європейських країн, вдається зупиняти розвиток хвороби і запобігати ускладненням, за приблизними підрахунками, у 20-25% українських пацієнтів.

"Я не знаю, чи держава, котрій служить Ольга Голубовська, колись винагородить її за заслуги. Але є ще і ми – українці і громадська система знаків народної пошани. Вона склалася під час найгарячішої фази російсько-української війни. Я переконана, що Ольга Голубовська заслужила на те, аби бути нагородженою цією медаллю за номером "один". Адже вона служить українському народу не на словах і лозунгах, а на ділі, кожного дня ризикуючи власним життям і рятуючи наші з вами життя." - написала організатор акції Ольга Богомолець, лікар Майдану і Революції Гідності

Героїчна робота санітарок, медсестер і лікарів призводить до професійних захворювань. На сьогоднішній день, в Україні, із всіх випадків захворювання на COVID-19 10% припадає на медиків. В умовах епідемії велика відповідальність і великий обсяг роботи лежить на лікарях. Особливо, на інфекціоністах.

"Ніхто не знає хто винен, що ця зараза прийшла в нашу країну і в Світ. Багато людей працюють щоб прибрати її з нашої планети. Передній край цієї боротьби це лікарі" - сказав Олександр Сопов, Голова ГО "Всеукраїнське об'єднання громадян "Країна"
ja2.jpg

Для забезпечення ефективної боротьби з пандемією коронавірусу вкрай важливо мати достатньо кваліфікованих лікарів і молодшого медперсоналу. Ці люди несуть найбільший тягар у протистоянні з хворобою. Однак, саме вони перебувають у найбільш зараженому середовищі. Держава має зробити усе можливе для захисту їх здоров’я і життя.

Україні буде надскладно впоратися з піком захворюваності COVID-19, коли це станеться. Потрібен широкий суспільний діалог, тому що у кожної родини є своє відношення до карантинних заходів. Нехтувати спілкуванням з людьми є дуже небезпечною ознакою влади. Демократичне суспільство, воно демократичне саме тоді, коли йде спілкування з людьми. Тоді ситуація буде більш стабільна і у людей буде повага до влади.

"Українська суспільна ініціатива ставить собі за мету організувати українців до формування нової і справжньої національної політичної еліти. Бо без цього перспективи розвитку в Україні не буде. Ми провели багато майданів, але програли власне через те, що немаємо власної політичної еліти. Ми закликаємо всіх свідомих українців приєднуватися до здорових і прогресивних ініціатив." - прокоментував ситуацію в країні Микола Карпюк, лідер руху "УСІ".

І це мова здорового глузду. Сьогодні майже всі представники органів влади й очільники великих міст, на своїх щоденних брифінгах, переслідують мету залякати українців, подавити їхню волю. Хоча потрібно робити навпаки. Не заганяти у депресію демонстрацією сотень викопаних могил, не жахати озвученням захмарних цифр накладених штрафів, а вселяти впененість, що у разі хвороби – влада буде у допомозі, не покине напризволяще у чотирьох стінах. Вселяти надію.

По завршенню заходу учасники подарували присутнім медикам корисні речі, спеціалізовану літературу і тисячу троянд.

Про автора:

Колективний акаунт. Редакція сайту usi-news.info

Читайте інші публікації автора:
Верховна Рада в ніч з 30 на 31 березня 2020 року усе ж таки зняла мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Через коронавірус закрили великий оптовий ринок в Херсонській області, влада просить не панікувати
В зв'язку з карантинними заходами в Україні все більше людей потребують соціальної підтримки з боку Держави.
Сполучені Штати призупинили внески до Світової організації охорони здоров'я (ВООЗ).
На облік в ДСЗ щодня стають до 7 тис. осіб, але пік безробіття буде після карантину. Про це заявив екс-голова Держслужби зайнятості
З 16 квітня посилять контроль на постах на всіх в'їздах в місто Київ в зв'язку з поширенням коронавируса.
Згідно з прогнозами МВФ, світову економіку в 2020 році спіткає найсильніша рецесія з часів Великої депресії.
Водночас уряд радить носити захисні маски чи респіратори скрізь на вулиці, аби випадково не опинитися в «громадському місці» і не порушити
17:05
RSS
Ще ніхто не коментував. Будьте першими!
Завантаження...