Українська Суспільна Ініціатива

Протест під будівлею Уряду. Організатори анонсують акції в регіонах.

29 квітня відбулася анонсована акція представників малого та середнього бізнесу. Микола Карпюк і рух "УСІ" підтримали акцію протесту і анонсують акції в інших містах.

Протест під будівлею Уряду. Організатори анонсують акції в регіонах.

В акції під будівлею Уряду прийняли участь близько тисячі осіб. Це і представникаи малого бізнесу і люди, які безпосередньо працюють в ньому.

До участі у протесті людей спонукала явна несправедливість під час карантинних обмежень. Це коли великі мережі торгівлі, послуг, харчування вільно працюють, а малі підприємства рішеннями влади закриті.

karpo1.jpg
Микола Карпюк: Україні потрібен правдивий лад
"- Українська суспільна ініціатива підтримує справедливі вимоги наших громадян. Уряд повинен передбачити можливість відновлення роботи малого бізнесу з дотриманням всіх необхідних санітарних вимог. Розробити та впровадити програму пільг, дотацій та інших заходів підтримки малого бізнесу як важливої складової економіки України. Саме тому я і активісти руху УСІ підтримали акцію і вимоги організаторів." - прокоментував свою присутність на акції лідер руху "УСІ" Микола Карпюк

Мітингарі вимагають забезпечити рівні вимоги до роботи під час карантину для всіх: для відомих торгових мереж, ресторанів і т.д.

"- Ми свідомо, по заклику влади, обмежили свою діяльність. Тягнемо свої родини, родини своїх працівників. Стараємося зберегти робочі місця. Натомість, великі мережі "порішали" на верхах своє превілейоване становище. Це не справедливо. Невже влада думає, що ми не взмозі організувати безпечні, з точки зору епідеміології та санітарії, заходи? Це більше нагадує протекціонізм в інтересах великого бізнесу" - сказав нашому кореспонденту учасник акції, власник мережі перукарень Олег

Раніше організатори акції ГО "Всеукраїнська правозахисна громадська організація "Люди" поширили вимоги до влади. Зокрема "Дозволити роботу малому бізнесу з дотриманням санітарних вимог. Використовувати максимально роботу з онлайн замовленням, видачею товару to go. Як це зробили інші країни."

В зверненні на ім'я Голови Уряду Шмигаля Д.А. йдеться наступне:

"Кабінетом Міністрів України створені нерівні умови щодо ведення господарської діяльності. Великі мережі, гіпермаркети і, навіть, ломбарди змогли безперешкодно працювати, натомість малий бізнес – вимушено і примусово закритий. Своїми діями Кабінет Міністрів України прирік майже 1 мільйон ФОП - підприємців, їх сімей, найманих працівників бути за межею бідності, втратити роботу і засоби для існування. При тому як і до карантину оренда плата, комуналка та податки, кредити сплачуються в повному обсязі. Розроблені Урядом заходи не дієві. Механізми врегулювання спірних питань не систематизовані та відпущені на саморегуляцію."

"- Ситуація сьогодні нагадує 2014-15 роки. Коли ми, свідомі громадяни, затягнули пояси і впряглися допомагати добровольцям та армії боронити нашу Україну. Ми це продовжуємо робити і зараз. Хтось безпосередньо із зброєю в руках. Інші підтримують родини військових, волонтерів. Допомагаємо становленню тероборони. Ми тягнемо "лямку війни"! А хтось в цей же час розкрадає бюджет, сидить на потоках, отримує ласі шматки державних замовлень. Може такий протекціонізм з боку влади в інтересах великого бізнесу і є помстою за нашу любов до свободи?" - обурюється ще один учасник акції, який представився як Андрій.

Голова Уряду Денис Шмигаль прокоментував акцію підприємців на засіданні Уряду

"Я хочу звернутися до всіх українців, особливо до представників бізнесу ... Безвідповідальні заклики достроково вийти з карантину піддають всіх українців небезпеці", - заявив він і попросив не закликати українців до протестів і скупчень.

В знак солідарності акцію протесту підтримали і в регіонах.

karpo1.jpg
м.Рівне: перша акція протесту підприємців

В Рівному під стінами облдержадміністрації на акцію #ЯїдуЗвами зібралося трохи більше десятка місцевих підприємців. Поліція обмежила пересування громадян на парковці поблизу адмінбудівлі.

Учасники акції, щоб не провокувати правоохоронців, майже весь час залишалися в автомобілях. Разом з тим, поліцейські попереджали, що в разі великої кількості присутніх учасників мітингу будуть штрафувати.

Вимоги щодо обмежень, накладених під час карантину на малий бізнес, учасники акції надіслали голові ОДА та міському голові Рівного в електронному вигляді. Таким чином долучення рівненських підприємців до всеукраїнської акції пройшло набагато спокійніше, ніж в Києві.

На 30 квітня подібні акції пройдуть і в інших містах України.

Раніше ми писали: УСІ приєднуються до всеукраїнської акції "Я їду з вами" - вимоги до влади... Також, в центрі Вінниці ФОП Олексій влаштував одиночну акцію протесту

Про автора:
Читайте інші публікації автора:
Верховна Рада в ніч з 30 на 31 березня 2020 року усе ж таки зняла мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Через коронавірус закрили великий оптовий ринок в Херсонській області, влада просить не панікувати
В зв'язку з карантинними заходами в Україні все більше людей потребують соціальної підтримки з боку Держави.
Сполучені Штати призупинили внески до Світової організації охорони здоров'я (ВООЗ).
На облік в ДСЗ щодня стають до 7 тис. осіб, але пік безробіття буде після карантину. Про це заявив екс-голова Держслужби зайнятості
З 16 квітня посилять контроль на постах на всіх в'їздах в місто Київ в зв'язку з поширенням коронавируса.
Згідно з прогнозами МВФ, світову економіку в 2020 році спіткає найсильніша рецесія з часів Великої депресії.
Водночас уряд радить носити захисні маски чи респіратори скрізь на вулиці, аби випадково не опинитися в «громадському місці» і не порушити
20:35
RSS
Ще ніхто не коментував. Будьте першими!
Завантаження...